سیم خاردار

تاریخچه

سیم خاردار در سال 1860 توسط فردی بهنام لیونس اگن در فرانسه طراحی شد که هدف این فرد از مطرح کردن طرح سیم خاردار ایجاد مانعی برای تردد افراد از مکانی به مکان دیگر بود که 5 سال بعد از مطرح کردن ایده خود با گرفتن کمک هزینه از ارتش فرانسه توانست در سال 1865 تولید این محصول را شروع کند. در این مقاله از آهن بیزینس به عنوان یکی از مراکز فروش سیم خاردار در تهران و ایران به معرفی بیشتر این محصول میپردازیم.

امروزه از سیم خاردار به عنوان یکی از اصلی ترین عناصر حصارکشی استفاده مشود که می تواند از جنس های مختلفی مانند استیل،فلز و … باشد که بهترین جنس ان از نظر مقاومت و استحکام سیم خاردار از جنس گالوانیزه می باشد.

انواع سیم خاردار

به طور کلی سیم خاردار ها به دو شکل:

  • خطی: یک رشته مفتول با جنس گالوانیزه که با مفتول های گالوانیزه تیز گونه به صورت خاردار درآمده اند.
  • حلقوی: سیم خاردار حلقوی خود دارای دو نوع می باشد
    • سیم خاردار حلقوی معمولی
    • سیم خاردار حلقوی تبری

سیم خاردار خطی

اگر  در مورد سیم خاردار خطی بیشتر توضیح بدهیم این سیم خاردار از یک مفتول گالوانیزه به قطر 2 میلیمتر تشکیل شده که به دور این مفتول دو رشته خار که قطر 2.5 میلیمتر هستند پیچ خورده است که از مزیت  سیم خاردار خطی قیمت مناسب آن برای حصار کشی و ایجاد امنیت می باشد که مطمئنا در مکان های نظامی،فرودگاه ها و … این نوع سیم خاردار را مشاهده کرده اید.

لازم به ذکر است که با توجه به سفارش مشتریان ضخامت سیم ها و وزن کلاف سیم ها ها برای فروش سیم خاردار در تهران متغیر می باشد.

سیم خاردار خطی

سیم خاردار حلقوی

سیم خاردار های حلقوی همان طور که از نام ان ها مشخص است به صورت دایره ای شکل و حلقوی تولید می شوند که قطر هر حلقه آن در دو نوع 60 و 90 می باشد با توجه به اینکه این حلقه ها به نوعی به حالت فنر درامده اند، حلقه های با قطر 60 حدودا 10 متر و حلقه های باقطر 90 حدودا 15 متر باز میشوند .

  • سیم خاردار حلقوی

مزایای استفاده از سیم خاردار

اولین و کم هزینه ترین محصولی که برای حصارکشی  به ذهن ما خطور میکند سیم خاردار می باشد پس اولین مزیت سیم خاردار هزینه مناسب آن می باشد که این محصول را در میان تمامی افراد پر طرفدار کرده است.

مزیت بعدی نصب سریع آن می باشد که هر فردی بدون نیاز به تخصص خاص می تواند آن را نصب کند.

قابل استفاده بودن در هر محیطی به دلیل انعطاف بسیار بالای محصول.

به لیست بالا دوام بالا و سبک بودن در حمل و نقل را نیز اضافه کنید تا در خرید این محصول برای امنیت محیطی خود شکی باقی نماند.

برای خرید سیم خاردار در تهران  و قیمت سیم خاردار در تهران و کلیه نقاط کشور با شماره زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۲۲۴۹۳۵۲۴

 

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *